PODPORUJEME

Omalovánky první pomoci – Český červený kříž

Společnost BAUER Solution s.r.o. finančně podpořila projekt Českého červeného kříže ve spolupráci s IV-Nakladatelstvím “OMALOVÁNKY PRVNÍ POMOCI”. Tato publikace zaměřená na děti a mládež podporuje výchovu potřebných dovedností poskytnout první pomoc. Více informací k uvedenému projektu naleznete na webových stránkách https://www.cervenykriz.eu/dalsi-aktuality/spoluprace-s-iv-nakladatelstvim-treti-edicni-titul.

Daruj a nech žít – Upíři ve škole

Upíři ve škole je edukativní projekt, který nabádá studenty středních škol (18leté +) k dobrovolné činnosti a to k darování krve. Snažíme se nakazit láskou ke krvi a k pomoci potřebným. Studenti často nepřemýšlejí o zodpovědnosti ke svému zdraví a o zdraví ostatních. Tato činnost namotivuje středoškoláky, aby pochopili, že už i oni mohou zásadně změnit nemocným život a bez nadsázky i zachránit život.

Společnost BAUER Solution s.r.o. finančně podporuje projekt Upíři ve škole a přispěla k tvorbě propagačních videoklipů. Více informací k uvedenému projektu naleznete na webových stránkách https://darujanechzit.cz/.