PODPORUJEME

Podporujeme Letní dětský tábor Sluneční zátoka

Rozhodli jsme se finančně podpořit 2. běh Letního dětského tábora ve Vráži u Písku – Sluneční zátoka.  Děti zde každoročně zažívají nezapomenutelná dobrodružství pod vedením nadšených a zkušených vedoucích. V kouzelné jihočeské přírodě na břehu rybníka se děti stávají pravými námořníky Sluneční zátoky.

Publikace “Anetka potřebuje pomoc …”

Společnost BAUER Solution s.r.o. finančně podpořila ve spolupráci s IV-Nakladatelstvím “Anetka potřebuje pomoc…”. V této publikaci reaguje Mezinárodní policejní asociace na narůstající počet trestných činů páchaných na dětech. Publikace vede děti k tomu, aby si uvědomily, že popisované příběhy se mohou stát i jim. Publikace obrázkovou formou vysvětlí a poradí jak se chovat v situacích, které by mohly být nebezpečné a ukáže dětem, jak se v takových situacích zachovat. Více informací k uvedenému projektu naleznete zde: https://www.iv-group.info/cz_iv/publikace/preventivni-publikace.

Publikace “Omalovánky první pomoci”

Společnost BAUER Solution s.r.o. finančně podpořila projekt Českého červeného kříže ve spolupráci s IV-Nakladatelstvím “OMALOVÁNKY PRVNÍ POMOCI”. Tato publikace zaměřená na děti a mládež podporuje výchovu potřebných dovedností poskytnout první pomoc. Více informací k uvedenému projektu naleznete na webových stránkách https://www.cervenykriz.eu/dalsi-aktuality/spoluprace-s-iv-nakladatelstvim-treti-edicni-titul.

Daruj a nech žít – Upíři ve škole

Upíři ve škole je edukativní projekt, který nabádá studenty středních škol (18leté +) k dobrovolné činnosti a to k darování krve. Snažíme se nakazit láskou ke krvi a k pomoci potřebným. Studenti často nepřemýšlejí o zodpovědnosti ke svému zdraví a o zdraví ostatních. Tato činnost namotivuje středoškoláky, aby pochopili, že už i oni mohou zásadně změnit nemocným život a bez nadsázky i zachránit život.

Společnost BAUER Solution s.r.o. finančně podporuje projekt Upíři ve škole a přispěla k tvorbě propagačních videoklipů. Více informací k uvedenému projektu naleznete na webových stránkách https://darujanechzit.cz/.